Vracím se z hrobu

14. dubna 2017 v 13:31 | Elianna |  Svěřování se

Ach jo

Mít tolik času, a přitom vůbec nepsat, je jako být vyhladovělý k smrti a zastavit se před švédským stolem.

Musím se ale pochválit, daří se mi psát alespoň povídky. Jaké? V poslední době Hetalia a Naruto... (Protože když už budu ten Sasuke na AF 2017 tak o tom přeci musím něco vědět)

Ano, jak jste se právě dozvěděli, mé úžasné já se jeden celý den bude promenádovat po výstavišti v Brně v cosplayi Uchihy Sasukeho, s doprovodem Gaary (a nejspíš i Naruta, ale ten není jistý)
A ikdyž v tom vypadám jako idiot, alespoň nebudu 3 dny v jedné postavě... ač v jiných cosplayích.
Pokud se tedy někdo z vás, kteří popřípadě zabloudíte na můj blog (Kdo to ale je, když nepíšu, že?), objevíte na AF a chtěli byste mě vážně moc vidět... hledejte prostě Uchihu. Nemyslím, že jich tam bude moc... Nepamatuju si že bych tam někdy někoho takového potkala (Jak taky jinak když před tím jsem to neznala a byla jsem tam jen dvakrát, že)

Každopádně, otevírám novou rubriku s Naruto povídkami.
Pokud někdo mermomocí chce, abych mu napsala povídku, můžu to zkusit. Nic ale neslibuju a jestli se na to vybodnu, tak se na to prostě vybodnu. (protože správný přístup je správný přístup)

Tak tedy, sbohem přátelé. Snad se brzy uvidíme u dalšího článku a tentokrát už o něčem zajímavém... Třeba... Pár dílů povídky? Kdo ví...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama