A bylo ticho

4. července 2018 v 13:49 | Elianna |  Svěřování se
Takže, znova se vracím k pokusu o udržení blogu. Layout jsem jakžtakž zvládla (i když musím říct, že domluva s blogem je pro mě někdy utrpení, teď jen domyslet rubriky a vše ostatní. Tj. Maličkosti.

A proč že se vlastně k blogu vracím? Nejspíš to bude pro mou potřebu, uchovávat své myšlenky někde, kde se mi neztratí. Někde, kde je může kdokoliv komentovat, pomoci mi, nebo prostě říct "Jo, tohle znám, prožívám/prožíval(a) jsem to taky. A nebo se prostě chtějí pobavit nad starostmi 18-ti leté holky, kterou nebaví škola, ráda píše povídky, poslouchá hudbu a přála by si jednoho věrného a dlouhodobého kamaráda.

Pro začátek, pokud se zde objeví někdo, kdo sem už někdy zavítal (což pochybuji) velmi se omlouvám za takovou náhlou Kamikazi. Za tu dobu, co jsem nepsala, mě snad ani nenapadlo s esem vrátit a zkusit to napravit. A proč taky? Nevěděla jsem o čem psát. Jenže to už jsem prostě já, ostatní by vykládali každou blbost, a já jsem schopná se vrátit z dovolené o 10 dnech a říct "Jo, bylo to fajn (a jednu příhodu, která se odehrála v průběhu patnácti minut)". Toť vše.

Každopádně, nyní se vracím a snad mě zase chytne ta chuť do psaní. Držte mi palce a na konec článku, se chci zeptat:

Kdo z vás sleduje anime a jaké?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama